Klimatizácia AUX M5-42LCLH - multisplit

Kód: 010606
2 748 € / ks 2 290 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.3.2023
Možnosti doručenia

FLEXIBILNÉ RIEŠENIE KLIMATIZÁCIÍ PRE VIACERÉ MIESTNOSTI

 

Multi split systém AUX umožňuje inštaláciu 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku. V ponuke je 6 modelov vonkajších jednotiek poskytujúcich chladiaci výkon od 4,1 do 12,0 kW. Zariadenia pracujú s ekologickým chladivom R32 a modernou invertorovou technológiou, ktorá poskytuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť. Ponúkajú stabilnú prevádzku v širokom rozsahu okolitých teplôt, v rozsahu od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -20 °C do 24 °C v režime vykurovania. Systém umožňuje navrhnúť chladiace systémy s celkovou dĺžkou trasy až 80 metrov v závislosti od výkonu kompresora a prevýšenie do 15 metrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

FLEXIBILNÉ RIEŠENIE KLIMATIZÁCIÍ PRE VIACERÉ MIESTNOSTI

Multi split systém AUX umožňuje inštaláciu 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku. V ponuke je 6 modelov vonkajších jednotiek poskytujúcich chladiaci výkon od 4,1 do 12,0 kW. Zariadenia pracujú s ekologickým chladivom R32 a modernou invertorovou technológiou, ktorá poskytuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť. Ponúkajú stabilnú prevádzku v širokom rozsahu okolitých teplôt, v rozsahu od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -20 °C do 24 °C v režime vykurovania. Systém umožňuje navrhnúť chladiace systémy s celkovou dĺžkou trasy až 80 metrov v závislosti od výkonu kompresora a prevýšenie do 15 metrov.

 multisplit

ÚSPORA MIESTA A VYSOKÁ FLEXIBILITA

Multi split systém AUX umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke. Znižuje počet vonkajších jednotiek v porovnaní s jednotlivými systémami a ponúka tak výraznú úsporu miesta na fasádach budov, strechách a balkónoch. Zariadenia sa navyše nemusia inštalovať súčasne – systém je možné časom rozširovať o nové vnútorné jednotky so zachovaním zodpovedajúcich výkonových parametrov jednotlivých častí klimatizačného systému.

 aux multisplit vonkajsia jednotkka

ŠIROKÝ SORTIMENT VNÚTORNÝCH JERDNOTIEK VŽDY DOBRE ZAPADNE DO PRIESTORU

Sortiment AUX multi zariadení zahŕňa až 6 typov vnútorných jednotiek - kazetové, kanálové, podlahovo-stropné a štýlové nástenné jednotky. Sú dostupné v rôznych variantoch chladiaceho výkonu - od 2,05 do 7,03 kW. Takáto široká škála vám umožňuje prispôsobiť jednotky veľkosti a typu miestnosti a potrebám používateľov.

 AUX multi 2

VYSOKO-KVALITNÝ INVERTOROVÝ KOMPRESOR JE ZÁRUKA ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI A SPOĽAHLIVOSTI

Invertorový rotačný kompresor klimatizácií AUX zaručuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku zariadení a najvyššie parametre energetickej účinnosti. Poskytuje tiež nízke prevádzkové náklady a nízku hladinu hluku. Odolné a kvalitné materiály kompresora zaručujú jeho dlhú a bezporuchovú prevádzku.

 256

CHLADIVO R32

ekologické, vysoko účinné, bezpečné

Všetky klimatizačné jednotky AUX radu CAC pracujú s najnovším ekologickým chladivom R32, ktoré sa v porovnaní s bežne používaným chladivom R41OA vyznačuje vyššou účinnosťou a nižším skleníkovým efektom. Nepoškodzuje ani ozónovú vrstvu.

 chladivo R32

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

Garancia energeticky úspornej prevádzky

Vďaka použitiu vysoko účinného jednosmerného invertorového kompresora, nastaviteľného motora ventilátora a pokročilej technológie 180° sínusového vektorového riadenia dosahujú komerčné systémy AUX vysoké parametre energetickej účinnosti a poskytujú spoľahlivú a efektívnu prevádzku s nízkou spotrebou energie. Všetky klimatizácie CAC sú triedy A ++ v režime chladenia a A + v režime kúrenia.

 VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ klimatizácii AUX

ŠIROKÝ ROZSAH PREVÁDZKY

Spoľahlivá prevádzka aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach

Komerčné klimatizačné systémy AUX sa vyznačujú spoľahlivou a stabilnou prevádzkou aj pri extrémnych teplotách okolia. Vďaka použitiu moderných technológií a kvalitných komponentov pracujú AUX zariadenia v širokom rozsahu vonkajších teplôt, t.j. od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -20 °C do 24 °C v režime vykurovania. , ktoré poskytujú vysoký komfort v miestnosti vo všetkých ročných obdobiach.

 AUX multisplit

ANTIKORÓZNY OBAL VONKAJŠEJ JEDNOTKY

Dlhšia životnosť a lepšia estetika

Kryt vonkajšej jednotky je pokrytý množstvom ochranných vrstiev, ktoré ju chránia pred hmyzom, hlodavcami, vlhkosťou, prachom a ohňom. Zaručuje dlhú životnosť zariadenia a lepšiu estetiku po mnohých rokoch vystavenia nepriaznivým poveternostným podmienkam.

 aux multisplit - vonkajšia jednotka

INTELIGENTNÉ ROZMRAZOVANIE

Efektívna prevádzka pri nízkych teplotách okolia

Klimatizácia aktivuje režim odmrazovania iba v prípade potreby a len na čas potrebný na odmrazenie výmenníka tepla, čo umožňuje jednotke takmer nepretržitú prevádzku v režime vykurovania. Inteligentný systém odmrazovania používaný v klimatizáciách AUX zlepšuje energetickú účinnosť zariadení o 5 % a zvyšuje účinnosť vykurovania až o 20 % pri nízkych teplotách okolia.

 INTELIGENTNÉ ROZMRAZOVANIE AUX MULTISPLIT

AUTOMATICKÝ REŠTART

Pamäť nastavenia v prípade výpadku prúdu

V prípade výpadku napájania zariadenie zaznamená posledné nastavenia a po obnovení napájania sa reštartuje, čím sa automaticky obnoví predtým nastavený prevádzkový režim

 AUTOMATICKÝ REŠTART AUX MULTISPLIT

OHRIEVAČ VONKAJŠEJ JEDNOTKY ODKAPÁVAČA

Efektívna prevádzka v režime vykurovania

Vonkajšie jednotky komerčných klimatizácií radu AUX sú vybavené ohrievačmi odkvapkávacej misky, ktoré umožňujú zariadeniam efektívnu prevádzku v režime vykurovania aj pri silných mrazoch, čím zabraňujú námraze výmenníka tepla.

 OHRIEVAČ VONKAJŠEJ JEDNOTKY ODKAPÁVAČA AUX MULTISPLIT

180° SÍNUSOVÉ VLNY

Hladký a efektívny chod kompresora

DC invertorový kompresor využíva 180° sínusové riadenie. Toto riešenie umožňuje plynulý chod motora kompresora a výrazne sa zvyšuje účinnosť.

 180° SÍNUSOVÉ VLNY AUX MULTISPLIT

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN POTRUBIA

Zlepšenie chladiacej kapacity

Konštrukcia poskytuje dodatočné chladenie a zvyšuje chladiacu kapacitu oddelením vstupu a výstupu chladiva.

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN POTRUBIA AUX MULTISPLIT

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie klimatizačné jednotky
Záruka: 4 roky
Hmotnosť: 80 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)