Klimatizácia AUX M4-36LCLH - multisplit

Kód: 010605
ZADARMOZADARMO
AUX multi 3
2 820 € / ks 2 350 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Vonkajšia multisplitová klimatizačná jednotka pre štyri vnútorné jednotky.

Detailné informácie

Podrobný popis

FLEXIBILNÉ RIEŠENIE KLIMATIZÁCIÍ PRE VIACERÉ MIESTNOSTI

Multi split systém AUX umožňuje inštaláciu 2 až 5 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu jednotku. V ponuke je 6 modelov vnútroných jednotiek poskytujúcich chladiaci výkon od 2,1 do 12,0 kW. Zariadenia pracujú s ekologickým chladivom R32 a modernou invertorovou technológiou, ktorá poskytuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť. Ponúkajú stabilnú prevádzku v širokom rozsahu okolitých teplôt, v rozsahu od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -22 °C do 24 °C v režime vykurovania. Systém umožňuje navrhnúť chladiace systémy s celkovou dĺžkou trasy až 80 metrov v závislosti od výkonu kompresora a prevýšenie do 15 metrov.

AUX multi 2ÚSPORA MIESTA A VYSOKÁ FLEXIBILITA

Multi split systém AUX umožňuje pripojiť 2 až 5 vnútorných jednotiek k jednej vonkajšej jednotke. Znižuje počet vonkajších jednotiek v porovnaní s jednotlivými systémami a ponúka tak výraznú úsporu miesta na fasádach budov, strechách a balkónoch. Zariadenia sa navyše nemusia inštalovať súčasne – systém je možné časom rozširovať o nové vnútorné jednotky so zachovaním zodpovedajúcich výkonových parametrov jednotlivých častí klimatizačného systému.

aux multisplit vonkajsia jednotkkaŠIROKÝ SORTIMENT VNÚTORNÝCH JERDNOTIEK VŽDY DOBRE ZAPADNE DO PRIESTORU

Sortiment AUX multi zariadení zahŕňa až 6 typov vnútorných jednotiek - kazetové, kanálové, podlahovo-stropné a štýlové nástenné jednotky. Sú dostupné v rôznych variantoch chladiaceho výkonu - od 2,05 do 7,03 kW. Takáto široká škála vám umožňuje prispôsobiť jednotky veľkosti a typu miestnosti a potrebám používateľov.

VYSOKO-KVALITNÝ INVERTOROVÝ KOMPRESOR JE ZÁRUKA ENERGETICKEJ ÚČINNOSTI A SPOĽAHLIVOSTI

Invertorový rotačný kompresor klimatizácií AUX zaručuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku zariadení a najvyššie parametre energetickej účinnosti. Poskytuje tiež nízke prevádzkové náklady a nízku hladinu hluku. Odolné a kvalitné materiály kompresora zaručujú jeho dlhú a bezporuchovú prevádzku.

256CHLADIVO R32

ekologické, vysoko účinné a bezpečné!

Všetky klimatizačné jednotky AUX radu CAC pracujú s najnovším ekologickým chladivom R32, ktoré sa v porovnaní s bežne používaným chladivom R41OA vyznačuje vyššou účinnosťou a nižším skleníkovým efektom. Nepoškodzuje ani ozónovú vrstvu.

chladivo R32

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

Garancia energeticky úspornej prevádzky

Vďaka použitiu vysoko účinného jednosmerného invertorového kompresora, nastaviteľného motora ventilátora a pokročilej technológie 180° sínusového vektorového riadenia dosahujú komerčné systémy AUX vysoké parametre energetickej účinnosti a poskytujú spoľahlivú a efektívnu prevádzku s nízkou spotrebou energie. Všetky klimatizácie CAC sú triedy A ++ v režime chladenia a A + v režime kúrenia.

VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ klimatizácii AUX

ŠIROKÝ ROZSAH PREVÁDZKY

Spoľahlivá prevádzka aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach

Komerčné klimatizačné systémy AUX sa vyznačujú spoľahlivou a stabilnou prevádzkou aj pri extrémnych teplotách okolia. Vďaka použitiu moderných technológií a kvalitných komponentov pracujú AUX zariadenia v širokom rozsahu vonkajších teplôt, t.j. od -15 °C do 52 °C v režime chladenia a od -20 °C do 24 °C v režime vykurovania. , ktoré poskytujú vysoký komfort v miestnosti vo všetkých ročných obdobiach.

AUX multi

ANTIKORÓZNY OBAL VONKAJŠEJ JEDNOTKY

Dlhšia životnosť a lepšia estetika

Kryt vonkajšej jednotky je pokrytý množstvom ochranných vrstiev, ktoré ju chránia pred hmyzom, hlodavcami, vlhkosťou, prachom a ohňom. Zaručuje dlhú životnosť zariadenia a lepšiu estetiku po mnohých rokoch vystavenia nepriaznivým poveternostným podmienkam.

aux multisplit - vonkajšia jednotka

INTELIGENTNÉ ROZMRAZOVANIE

Efektívna prevádzka pri nízkych teplotách okolia

Klimatizácia aktivuje režim odmrazovania iba v prípade potreby a len na čas potrebný na odmrazenie výmenníka tepla, čo umožňuje jednotke takmer nepretržitú prevádzku v režime vykurovania. Inteligentný systém odmrazovania používaný v klimatizáciách AUX zlepšuje energetickú účinnosť zariadení o 5 % a zvyšuje účinnosť vykurovania až o 20 % pri nízkych teplotách okolia.

INTELIGENTNÉ ROZMRAZOVANIE AUX MULTISPLIT

AUTOMATICKÝ REŠTART

Pamäť nastavenia v prípade výpadku prúdu

V prípade výpadku napájania zariadenie zaznamená posledné nastavenia a po obnovení napájania sa reštartuje, čím sa automaticky obnoví predtým nastavený prevádzkový režim

OHRIEVAČ VONKAJŠEJ JEDNOTKY ODKAPÁVAČA

Efektívna prevádzka v režime vykurovania

Vonkajšie jednotky komerčných klimatizácií radu AUX sú vybavené ohrievačmi odkvapkávacej misky, ktoré umožňujú zariadeniam efektívnu prevádzku v režime vykurovania aj pri silných mrazoch, čím zabraňujú námraze výmenníka tepla.

AUX vyhrievana vanička180° SÍNUSOVÉ VLNY

Hladký a efektívny chod kompresora

DC invertorový kompresor využíva 180° sínusové riadenie. Toto riešenie umožňuje plynulý chod motora kompresora a výrazne sa zvyšuje účinnosť.

180° SÍNUSOVÉ VLNY AUX MULTISPLIT

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN POTRUBIA

Zlepšenie chladiacej kapacity

Konštrukcia poskytuje dodatočné chladenie a zvyšuje chladiacu kapacitu oddelením vstupu a výstupu chladiva.

OPTIMALIZOVANÝ DIZAJN POTRUBIA AUX MULTISPLIT

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie klimatizačné jednotky
Záruka: 4 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)