Zváraná konzola 620x420 Rodigas MS304

Kód: 040501
Cena viditelna velkoobchodni zakaznik
Značka: Rodigas
60 € / ks 50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Kvalitná zváraná konzola tvaru L pre uchytenie vonkajšej jednotky na fasádu 620 x 420 mm od popredného talianskeho výrobcu RODIGAS. 

Táto konzola na stenu umožňuje praktické zavesenie vonkajšej jednotky na stenu domu, bytu či inej budovy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváraná konzola Rodigas MS304 – Spoľahlivé a bezpečné riešenie pre vaše vonkajšie jednotky

Zváraná konzola Rodigas MS304, vo forme L a rozmeroch 620 x 420 mm, je ideálna na bezpečné uchytenie ťažkých klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel na fasády budov. Konzola môže niesť zariadenia s hmotnosťou až do 160 kg, čo zabezpečuje vysokú stabilitu a bezpečnosť inštalácie. Vyrobená z odolného kovu s povrchovou úpravou kataforézou, je odolná voči korozívnym vplyvom a zvýšenej vlhkosti.

Detailné informácie a praktické vlastnosti:
- Nosnosť: Konzola bezpečne unesie zariadenia až do 160 kg, vhodná pre rôzne typy vonkajších jednotiek.
- Certifikácia TÜV: Zváraná konzola MS304 je certifikovaná TÜV, čo potvrdzuje jej vysokú kvalitu a bezpečnostné štandardy.
- Farba a materiál: Moderná farba RAL 9002 a robustná kovová konštrukcia zaisťujú, že konzola bude esteticky ladiť s mnohými typmi fasád a zároveň poskytuje dlhodobú odolnosť.
- Inštalácia a hmotnosť: Konzola váži iba 5,5 kg, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. V balení nájdete všetko potrebné pre jednoduchú inštaláciu na stenu.

Pre efektívnu a esteticky príjemnú inštaláciu vašej vonkajšej jednotky zvoľte zváranú konzolu Rodigas MS304, ktorá kombinuje pevnosť, spoľahlivosť a moderný dizajn. Navštívte KlimaPreTeba.sk pre ďalšie informácie a nákup.

• Nosnosť do 160 kg.
• Certifikát TÚV
• Počet kusov: 1pár
• Hmotnosť : 4,6 kg
• RAL 9002

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Rodigas sa zrodila pred 60 rokmi v malom provinčnom mestečku Padova, aby zasiahla celý svet. Spoločnosť, ktorá bola schopná v priebehu času rásť kombináciou neustálych technologických inovácií a extrémnej flexibility, pričom sa z času na čas prispôsobuje potrebám trhu a všeobecnejšie spoločnosti.

Rôzne výrobné konverzie realizované v priebehu desaťročí jej umožnili premeniť sa z inovatívnej lokálnej reality na solídnu globálnu prítomnosť, schopnú konkurovať v sektoroch klimatizácie, fotovoltaických systémov a systémov ochrany proti pádu vo viac ako 40 krajinách sveta.