Kušová ohýbačka medených rúr Shine Year 1/4"-7/8" CH-404 RUL s reverzom

Kód: 031373
Novinka
Značka: Shine Year
190,08 € / komplet 158,40 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Perfektné pracovné náradie s ktorým Vás nezaskočí žiadna pracovná úloha. Medené potrubie budete ohýbať tak, ako potrebujete a to z úsmevom na perách. Aj s Reversom pre ohýbanie do opačnej strany.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám revolučnú Kušovú ohýbačku medených rúr Shine Year 1/4", 5/16", 3/8",1/2",5/8",3/4",7/8" CH-404 RUL s reverzom, ideálny nástroj pre profesionálov, ktorí hľadajú presnosť, efektivitu a ľahkosť v práci s medenými rúrami. Táto inovatívna ohýbačka kombinuje pohodlie a výkon v jednom, čím sa stáva neoceniteľným pomocníkom pre každého inštalatéra, klimatizačného technika či chladiarenského špecialistu.

Ľahkosť a Presnosť

Vďaka kušovej konštrukcii ohýbačky Shine Year dosiahnete dokonalé ohýbanie medených rúr s minimálnym úsilím. Precízna a hladká práca bez potreby aplikácie veľkej sily eliminuje riziko poškodenia alebo zlomenia rúry, čo zaručuje vysokú kvalitu a dlhú životnosť vašich inštalácií.

Kompletný Set pre Maximálnu Flexibilitu

tento profesionálny set obsahuje kušovú ohýbačku a sedem vymeniteľných hlavíc, ktoré vám umožnia pracovať s rúrami rôznych veľkostí od 1/4", 5/16", 3/8",1/2",5/8",3/4",7/8". K dispozícii je aj uchyt na hlavicu pre ohýbanie rúr smerom von, dva podporné kusy, gratovačka na rúry a obcinačka rúr, čo zabezpečuje, že máte všetko potrebné pre efektívnu a presnú prácu.

Vlastnosti a Výhody:

- Kvalitná Konštrukcia: Ohýbačka vyrobená z odolného hliníka zabezpečuje dlhodobú výdrž aj pri intenzívnom používaní.
- Reverzná Funkcia: Umožňuje ohýbanie rúr v opačnom smere, čím zvyšuje flexibilitu a možnosti použitia nástroja.
- 90° Ohýbanie: Perfektné pre vytváranie presných zákrut bez kompromisov na kvalite či integrite rúry.
- Mechanizmus Zapadkový: Zaručuje jednoduché a hladké ohýbanie bez námahy.
- Praktický plastový kufrík: Celý set je dodávaný v pevnej a praktickom kufríku, ktorý uľahčuje transport a skladovanie nástrojov.

Nezáleží na tom, či realizujete komplexné inštalácie klimatizačných systémov, alebo jednoduché úpravy chladiacich zariadení, kušová ohýbačka medených rúr Shine Year CH-404 RUL s reverzom je tou pravou voľbou pre každú úlohu. Využite tento profesionálny set a zabezpečte si prácu, ktorá je nielen efektívna, ale aj presná a esteticky príťažlivá. Objednajte si svoj set ešte dnes a objavte, ako môže kušová ohýbačka medených rúr Shine Year zmeniť spôsob, akým pracujete s medenými rúrami na lepšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Náradie pre chladiarov
Hmotnosť: 4 kg
Druh hlavíc: cólové
Rozmery hlavíc: 1/4", 5/16", 3/8",1/2",5/8",3/4",7/8"
Vodiaci lišty: Vodiaci lišty
Príslušenstvo: Ohybačka, hlavice, odhrotovač, rezačka CU potrubia+ nôž na izoláciu, kovový kufrík

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CHAMP-AIR REFRIGERATION HARDWARE CORPORATION je profesionálna továreň na Taiwane, špecializujeme sa na chladenie, automobilový priemysel a ručné náradie, ako aj na mnohé ďalšie súvisiace produkty.

#ShowMore#
shineyear fabric

Po viac ako štyroch dekádach vývoja na trhu sa postupne transformovala z malej spracovateľskej továrne na priemyselného výrobcu.
Vysoký štandard kvality a služieb je našou najväčšou konkurenčnou výhodou. Neustále vynakladáme úsilie na vývoj našich produktov a inováciu výrobných techník, aby sme si udržali konkurencieschopnosť.

ShineYear fabrikaMať dlhodobý obchodný vzťah s vami je pre nás najväčším potešením. Ako profesionálny výrobca je pre nás prioritou spolupracovať a budovať dôveru. Aby sme zostali v kontakte s priemyslom a našimi obchodnými partnermi, zúčastňujeme sa profesionálnych výstav HVAC po celom svete. Napríklad MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT v Taliansku a CHILLVENTA v Nemecku. Tešíme sa na vašu návštevu.
Teraz vás srdečne pozývame, aby ste vyskúšali naše kvalitné produkty a sami posúdili prácu s nimi.

shineYear fabrika 2