Tepelné čerpadlo AUX 6,3 kW split ACHP-H06/4R3HA-I + ACHP-H06/4R3HA-O

Kód: 020106
Akcia Tip
Značka: AUX
5 668,80 € / komplet 4 724 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia

Kvalitné tepelné čerpadlo od svetoznámeho výrobcu AUX Vám ponúkame ako jediný v Česko-Slovensku.

Doprava zdarma!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Podlahové kúrenie alebo teplá úžitková voda - TUV  - skoro ZADARMO?

Toto jedinečné tepleko Vám bude spoľahlivo vyrábať teplú vodu pre Vaše podlahové kúrenie alebo radiátory. Využíva energiu zo vzduchu, a tak za teplo skoro neplatíte. Jednoduchá inštalácia a potom už len bezproblémové užívanie si tepla domova.

Dodatočné parametre

Kategória: Tepelné čerpadlá AUX
Záruka: 3 roky
Výkon kúrenia: 6,3 kW
Chladiaci výkon: 6,6 kW

Videoprezentacia

Videoprezentacia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Fabrika AUX (2)_1

AUX Electric Co. LTD, bola založená v roku 1986 a je súčasťou skupiny AUX Group.
Má viac ako 20 000 zamestnancov v 8 výrobných závodoch v Ningbo, Nanchang, Tianjin, Brazílii a Indonézii.

AUXA predstavuje nezabúdanie na pôvodný zámer; U predstavuje proces, ktorý si vyžaduje skúsenosti a odhodlanie na dosiahnutie cieľa; X predstavuje nekonečné možnosti v budúcnosti.

V roku 2004 ju uznal Úrad pre ochranné známky Štátnej správy priemyslu a obchodu ako „známu obchodnú známku“. AUX patrí medzi desať najlepších značiek v odvetví domácich spotrebičov s hodnotou značky 32,5 miliardy RMB; hodnota značky skupiny presahuje 38 miliárd. AUX vyniká ako protagonista na trhu klimatizácií s vysoko kvalitnými produktmi, vďaka divízii AUX CAC (Central Air Conditioning), vybavenej 8 výrobnými linkami a montážnou plochou 19 000 metrov štvorcových, má výrobnú kapacitu 33 000 000 jednotiek ročne. AUX vyrába svoje kvalitné produkty v súlade so systémom kvality (ISO9001: 2000) a štandardizovanou prevádzkou. Všetky zariadenia prešli kontrolou inštitútu Hefei General Machinery Research Institute.

Fabrika AUX (1)

Spoločnosť AUX vždy investovala veľa prostriedkov do výskumu. Vďaka neustálej spolupráci s Národným postdoktorandským výskumným centrom a Ústavom chladenia a najlepším tímom výskumu a vývoja v odvetviach orientovaných na „Úspora energie, ekológia, wellness a zdravie“ sú klimatizačné zariadenia vždy navrhnuté a vyrobené. Zlepšenie pohodlia a kvality života pri plnom rešpektovaní našej planéty.

Rad AUX distribuovaný na Slovensku našou spoločnosťou Klíma pre Teba s.r.o. pokrýva všetky špecifické potreby, od jednoduchých SPLIT – zariadení až po systémy VRF, pričom prechádza všetkými mono a multi riešeniami schopnými vyriešiť problémy súvisiace s požiadavkami odvetvia. Pozornosť AUX sa sústreďuje najmä na aspekty energetickej účinnosti, výkonu, nízkeho vplyvu na životné prostredie a konektivity.

Fabrika AUX (1)_1

 Fabrika AUX (2)