Zváraná konzola 800x520mm Rodigas MS404

Kód: 040502
Cena viditelna velkoobchodni zakaznik
Značka: Rodigas
71,40 € / ks 59,50 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

Kvalitná zváraná konzola v tvare L na uchytenie vonkajšej jednotky klimatizácie alebo tepelného čerpadla na fasádu budovy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváraná konzola Rodigas MS404 – Spoľahlivé a bezpečné riešenie pre vaše vonkajšie jednotky

Zváraná konzola Rodigas MS404 vo forme L a rozmeroch 800 x 520 mm je ideálna na bezpečné uchytenie ťažkých klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel na fasády budov. Táto konzola unesie zariadenia s hmotnosťou až do 180 kg, čo zaručuje vysokú stabilitu a bezpečnosť montáže. Vyrobená je z odolného kovu s povrchovou úpravou kataforézou, odolávajúcou korózii a zvýšenej vlhkosti.

Detailné informácie a praktické vlastnosti:
- Nosnosť: Konzola môže bezpečne niesť zariadenia až do 180 kg, vhodná pre rôzne typy vonkajších jednotiek.
- Certifikácia TÜV: Zváraná konzola MS404 je certifikovaná TÜV, čo potvrdzuje jej vysokú kvalitu a bezpečnostné štandardy.
- Farba a materiál: Moderná farba RAL 9002 a robustná kovová konštrukcia zaručujú, že konzola bude esteticky ladiť s mnohými typmi fasád a zároveň poskytuje dlhodobú odolnosť.
- Inštalácia a hmotnosť: Konzola váži len 6,4 kg, čo uľahčuje manipuláciu a montáž. V balení nájdete všetko potrebné pre ľahkú inštaláciu na stenu.

Pre efektívnu a esteticky príjemnú inštaláciu vašej vonkajšej jednotky vyberte zváranú konzolu Rodigas MS404, ktorá kombinuje pevnosť, spoľahlivosť a moderný dizajn. Navštívte Kpt.cz pre ďalšie informácie a nákup.

- Nosnosť do 180 kg.
- Certifikát TÜV
- Počet kusov: 1 pár
- Hmotnosť: 6,4 kg
- RAL 9002

Dodatočné parametre

Kategória: Montážny materiál
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História Rodigas sa zrodila pred 60 rokmi v malom provinčnom mestečku Padova, aby zasiahla celý svet. Spoločnosť, ktorá bola schopná v priebehu času rásť kombináciou neustálych technologických inovácií a extrémnej flexibility, pričom sa z času na čas prispôsobuje potrebám trhu a všeobecnejšie spoločnosti.

Rôzne výrobné konverzie realizované v priebehu desaťročí jej umožnili premeniť sa z inovatívnej lokálnej reality na solídnu globálnu prítomnosť, schopnú konkurovať v sektoroch klimatizácie, fotovoltaických systémov a systémov ochrany proti pádu vo viac ako 40 krajinách sveta.